leet, leethotel, leet hotel, leet turkiye, habnet, habnetbiz, runo, runopw, habron, habronbiz, habbo, habbo hotel, sohbet, chill, arkadaşlar, topluluk, sanal, dünya, sohbet, çevrimiçi, oda süslemeleri, selfies, ücretsiz, mobilya, odalar, rozetler, evcil hayvan, gruplar, elmas, elmas, callcredits
Çakal Sabri ve Ben
4 maand geleden
Arkadaşlar bizim okulda bi çocuk vadır, bizim sınıftaydı o dönem. Sabri. Tabiri caizse, çakal Sabri.
Bu arkadaş böyle neyse. İlkokuldayız. 4-cü sınıf falanız. Öğretmen derste sınıftaki en yakın arkadaşlarımızı soruyor. Benim 2 arkadaşım vardı, Emirhan ve Furkan. İkisi de bana dayak atmışlardı, kırgındım. Ben de bunları nası kudurturum diye düşünürken, öğretmen bana sordu. Sabri dedim.

Demez olaydım. Şaka değil, 5 yıl peşimi bırakmadı. Lan sana bi en yakın arkadaşım dedim diye ne 5 yıl peşiem düşüyon gerizekalı. Yani beni nikahına mı alacan. İlk gay Müslüman mı olacan. Hani sevdiği kızlardan bana bahsetmeye arkadaşlıgımızın 2-ci yılında başladı. Lan ben o zamana kadar biz Sabriyle sevgiliyiz sanıyodum amk. Öyle bi şey vardı. Lan olum biz neyiz diye sordum ben. Çünkü Sabri sen beni bırakmıyon yani. 

Bi de pisti yani. Ben ona dinden bahsederdim 5-ci sınıftayken, bak Sabri sen bu degilsin, deccal gibi davranıyon, imana gel falan. O can kulağıyla dinlerdi müridimmiş gibi. Sanırsın Hayalhanem Mehmet Yıldızla Sözler Köşkü Fatih Yağcının sohbeti. Öyle bi sohbet ederdik. En son bunun evine vardıgımızda, "ehehee ben günahkarıım zinakarımm" falan der eve koşardı gerizekalı. Hayır sanıyoki bu cehenneme gitse ben kankaa diye arkasından bağırıcam.

6-cı sınıfta derste gene öğretmen en yakın arkadaşlarımızı sordu. Sabri benim adımı verdi. Ben Serdar dedim. Sabri nası diye ders ortasında söylendi. Lan Sabri dedim, biz arkadaş degiliz. Ben senin 2 yıldır esirinim. Biz Mordekay ile Rigby gibiyiz sanıyosan yanılıyosun yani. Biz olsa olsa Batman ile Joker falan oluruz. 

Neyse arkadaşlar en sonunda bu Sabriyle yollarımız ayrıldı. Okulu terk etmek zorunda kaldım. Terk ettim etmesine, fakat bu gene 1 yıl peşime takıldı. Aileme uzun ısrarlarım sonucunda şehri terk ettik. Çünkü babam 10-15 kere Sabriyle konuşmasına ve Sabri her seferinde tamam efendim bida konuşmam onunla demesine rağmen, her seferinde konuşunca, babam yav bu gıcık da dedi ve şehri terk ettik. Bu gene gelecek diye düşündüm. Şükürler olsun ki, Çakal Sabri hayatımdan defolup gitti. Sabri bunu okuyosan nooldu kanka? anca gidersiiin.d