leet, leethotel, leet hotel, leet turkiye, habnet, habnetbiz, runo, runopw, habron, habronbiz, habbo, habbo hotel, sohbet, chill, arkadaşlar, topluluk, sanal, dünya, sohbet, çevrimiçi, oda süslemeleri, selfies, ücretsiz, mobilya, odalar, rozetler, evcil hayvan, gruplar, elmas, elmas, callcredits
Aptal sarışın ve ben
4 maand geleden
Arkadaşlar, bazı gerçekler vardır ki, acıdır, acıtır.

Bundan 2 yıl önceydi. Okulun bitmesine 2-3 yıl kalmış tabi o dönem. Üniversite falan var ilerde ya özel dersler de alıyoruz elbette. Fakat ilk kez bi özel ders şeyine gittim tabi çocuklar falan. Bi de ben okula 8 yaşında başladıgım için, hepsinden daha büyüktüm yaşça. O yüzden bi havamız, şeklimiz, bi cazibemiz vardı. Bi kız vardı orda. Arkadaşlar afedersiniz de, benim kafam büyüktür derler hep. Kızın mabadı, benim kafam kadar. Yani hatta kız belki katildir, pantolonundan içeri böyle arka kısma bi kafa falan yerleştirmiştir diye bile düşündüm o neydi tövbe tövbe. Yani baksan zina etmiş günahı kazanırsın öyle diyim size. Kızın mabadı yani kız, canlı bomba. Sungurlarda samanyolunda olurdu ya, klasiktir eski dizilerde, adam kendine bombayı böyle bağlardı sokağa çıkardı. Kız bombayı g.tüne bağlamış afedersiniz de. G.tünde o kadar büyük sivilce mi çıkmış, yoksa baseni mi bu ne böyle yani. Akıllara zarar. Kız gelişim çağında g.tünü geliştirmiş resmen. Kızın boyu degil g.tü büyümüş. Kız 15 yaşında falandı, g.tü benimle yaşıttı amk.

Neyse arkadaşlar. Vücudu falan güzel. Sarışın, beyaz bi kız. Fakat orda kankalarım ona kaşar derdi. Kaşar peyniri. Çünkü sürekli erkeklerle. Böyle bişey yok yani. Sürekli erkeklerle. Yani erkek milleti olarak abazanız da, kız bizden daha abazan. Hatta kız gaymiş de, kız giysisi giyip erkeklere yavşamaya başlamış gibi. Ben hariç herkese yavşıyor. Hayır bana yavşasa yarın zaten nikah dairesindeyiz.

Ama bi bakıyorum, kız neden bana yavşasın. Kızın g.tü yüzüyle yer değiştirse tamam derim bi ihtimal var. Ama öyle bişey pek mümkün gözükmüyor. Neyse işte. Arkadaşlar ben bu kıza öyle bi bayılmışım ki, yıl sonunda tabi yaz ayı, kız böyle hani siyah atlet giyer ya kızlar, siyah bi atlet giyerler karnı açık atlet küçük atlet mi diyo kızlar ona yav. İşte ondan giymiş. Kız böyle koltuk altını açıyo, ben kokluyodum amk. Karı kokusu diye. Bildigin afrodizyak etkisi. S.mişim boss parfümü ne bileyim ne parfümünü falan. Lan o kadar yokluktayım ki yani, bok s.yu içen Hindistanlılar gibi kızın kokusunu şifa niyetine içime çekiyodum.

Neyse önümüzdeki yıl kız özel dersten ayrıldı da bizim okula geldi. Abi kız bir erkekle kovalamaca oynamaya başladı. Dedim yok, bunun yolu belli. Bu büyüyünce kıvrımlı kaşar olmak istiyor. Bu kız kaşar, ve beni aşar dedim. Ve bıraktım,

ama rkadaşlar bak, kızın g.tü o kadar büyüktü ki, düşünmemeye çalışıyorum. Çünkü insan beyni 1.5 kilo, kız yaklaşık 50-55 kiloysa 50 kilosu g.tüdür yani. İnsanın kavrama sınırının ötesindeydi.

Neyse eyvallah.