leet, leethotel, leet hotel, leet turkiye, habnet, habnetbiz, runo, runopw, habron, habronbiz, habbo, habbo hotel, sohbet, chill, arkadaşlar, topluluk, sanal, dünya, sohbet, çevrimiçi, oda süslemeleri, selfies, ücretsiz, mobilya, odalar, rozetler, evcil hayvan, gruplar, elmas, elmas, callcredits
Esmer bomba ve ben
4 maand geleden
Bugün size başıma gelmiş, bizatihi yaşamış oldugum, kimseye ALLAH yaşatmasın dedigim bir olayı anlatıcagım. Lütfen can havliyle, kan kulağıyla dinleyiniz efendiler. Zira yarın cumhuriyeti ilan ediyomuşuz dermişim.d Ben zaten bu sahrada basit bir dervişim.

Arkadaşlar, bir kız vardı.. O dönem 5-ci sınıfım. Şuan okulun bitmesine 1 yıl kaldı. Neyse dedigim gibi 5-ci sınıfım o dönem. Tabi ortaokulluyuz uşak diye bi heyecan. Sınıfa 2 kız gelmiş. İsim vermicem şimdi belki bunu okuyorlardır tanıyıp ağzıma şey etmesinler. Biri bembeyaz, sütten beyaz, ama böyle pembeye çalan beyazlık, diğeri esmer. Esmer olan her ders bana bakardı. Bense beyazla takılırdım. Hatta hafif hafif bi flört vardı. Benim bu zamana kadar sevgilim ya da flörtüm olmadı. Biraz, sizden uzak, şaftım kaymış benim. Yani ergenlikten önce evrime inanmıyordum, şuan maymunun insandan geldigini düşünüyorum. Çünkü şuan maymunum ama önceleri insandım ben yani hatırlıyorum. Neyse. Beyazla böyle 1 yıl çok güzel geçirdik. Ama esmer olan her ders bana bakıyor.

Agacım ben bu 2 kızı da muhteşem olmayan cazibemle nası alt ettim bilmiyom. Diğer yıl beyaz olan çekti gitti. Lan esmer geldi okula, boyu ne bileyim bilmem kaç olmuş, düşünün 6-cı sınıfız kız 168-170 falan. Yuh deve yani. Sana ne içirdiler amk. Afedersiniz, mabadı büyümüş bunun. Vücut sütun. Abi kız beni bi s.klemiyo, bi s.klemiyo var ya.... Görseniz oha dersiniz. Selamımı almıcak nerdeyse. Başkasını seviyo. Abisi de var bi tane gerizekalının teki, korkuyom da abisinden tabi. Ben de delikanlılık ne arar. Yüzüne diyemem burda derim yani am...na koyim ben onun.

Benim bi de kankeytom var. Abi o yıl bu kankamı 2 kişi dövüyodu. Ben kavgaya girdim, "nolüyo len" falan diye tabi ayırdım bunları. Bi keresinde bunla gezerken 4 kişi, bunu döven 2 kişi ve 2 kişi daha bana saldırdılar bu uzaktan seyretti. Öyle bi adam ama kankeytomdu tabi. 

Yıl sonuna doğru, bu bana dedi ki, bi kız var acayip hoşlanıyom daha okuldan çıkmadı gel oturak bi bekleyek bunu tabi sen de benle bekle 1-2 saat sıkılırım yoksa. Neyse bekledik. Kız geldi. E bu benim esmer kız.... LAN SİYAH KEDİ! NOLUYO LAAN KANKA DEDİM HAYATIMI KARARTIN AMK! ama gerçekten hayatımı kararttı. beni döverlerken gözüm kararmıştı, bi de yaz ayı ya kızı da beklerken yüzüm karardı böyle bronzlaştı neyse.

Abi o ne kızdı be. Bu arada bıyıkları vardı. Buna ragmen seviyodum. Neden biliyonuzmu. Bizim sınıfta tüm kızların bıyıgı vardı. Hepsi çok güzeldi ama hepsinin bıyığı vardı. Ama ben seviyodum, bıyıklarını düşünmemeye çalışıyodum, yüzüne bakmıyodum. Harbi seviyodum be seni esmer bomba..... Esmerdin, uzundun, bıyıkların da vardı, erkek olma ihtimalin yüzde 50 falandı ama seviyodum be....

Kankeytomu yıllar oldu görmeyeli, geçen yıl başkente gitmiş. ZAAAAAA kavuşamadın ki kavuşamadın ki ahahaha. olum benim elimden gacıyı alan çocuk kardeşim OLSA AFFETMEM

tabi kız bana da yar olmadı. ama bunu görüyosan, güzelligin 5 para etmez, bendeki aşk olmasa.

EYVALLAH.