leet, leethotel, leet hotel, leet turkiye, habnet, habnetbiz, runo, runopw, habron, habronbiz, habbo, habbo hotel, sohbet, chill, arkadaşlar, topluluk, sanal, dünya, sohbet, çevrimiçi, oda süslemeleri, selfies, ücretsiz, mobilya, odalar, rozetler, evcil hayvan, gruplar, elmas, elmas, callcredits
reklamcı rozeti badgesi
6 maand geleden
gorduğumce mimarlar ve wiredciler artiq rozet açabiliyor onlar ekiptense bizde ekipteyiz reklam ekibi olarak bizim neden açilabilen rozetimiz olmasınki bizde açilan rozet istiyoruz zaten reklamcılık rozetini almak için çabalamak gerekli çabalayanlarda kalıcı oluyorlar yani değer buna saygılarımla 
                                                                                                                                                                                                                                                -Upshur-
RE: reklamcı rozeti badgesi
3 maand geleden
Merhabalar ben ymr000 kullaniciyim oyundan zevk aldim ama mobilim herhangi pc veya laptopum yok rica ediyorum play storeye gelsin bende ragat bir sekilde oynamak istiyorum puffinde cok kasiyo klavye ciktiginda ekran mahvoluyor size ricalarimla play storeye gelmesini istiyorum lutfen Smiley
Sevgilerimle....
      Leet hotele
RE: reklamcı rozeti badgesi
3 maand geleden
good game